Vítejte na eshopu OkoloZahrady.cz

Přejeme příjemný nákup.

Zavřít
Sleva! Elpumps PP 60 odstředivé čerpadlo 550 W Zobrazit větší

Elpumps PP 60 odstředivé čerpadlo 550 W

5999881825893

Nový produkt

Elpumps PP 60 odstředivé čerpadlo 550 WTechnické parametry

Příkon  (W): 550
Typ motoru 230V, 50Hz
Max. čerpací výkon  (l/hod): 2280
Max. výška  (m): 40
Max. výška sání  (m): 8
Průměr závitu  (''): 1

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

1 935 Kč s DPH

-12%

2 199 Kč s DPH

Více informací

Elpumps PP 60 odstředivé čerpadlo 550 W

PP 60 - odstředivé čerpadlo

Odstředivá čerpadla

Společnost Elpumps má ve výrobě odstředivých čerpadel více než dvacetiletou tradici. Můžete si být tedy jistí, že dostáváte do ruky prvotřídní produkt vyrobený z poctivých a kvalitních materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti čerpadla. Čerpadlo je určeno k přečerpávání čisté vody a jiných nekorozivních kapalin s nízkou viskozitu. Čerpadla jsou osazeny motory s velmi tichým chodem a s dostatečnou výkonovou rezervou, která zabraňuje dlouhodobému přehřívání motoru a umožňuje přečerpat velké objemy kapalin. Robustní podstavec umožňuje pevné připevnění stroje k podložce.

 Možnosti využití:

Dodávka vody do domácnosti, posílení tlaku v potrubích, zavlažování a postřikování zahrady nebo skleníku, dodávka a odvod vody v průmyslu, dolech, v komerčních a výškových budovách, v centrálních klimatizacích a systémech ústředního topení. Dále se hodí na přečerpávání čisté vody a jiných nekorozních kapalin s nízkou viskozitou, s pH 6,5 – 8,5 a teplotou kapaliny v rozmezí 4 až 60°C.

 Technika:

Před spuštěním je třeba zavodnit sací potrubí. Tělo čerpadla je vyrobeno z heavy-duty litiny a další prvky ze speciálního odolného plastu. Hřídel čerpadla je vyrobena z oceli a je utěsněna mechanickým profesionálním dvojitým těsněním s keramickými prvky. Materiál (mosaz) oběžného kola má výborné antikorozní parametry a je odolný i vůči abrazivnímu vlivu případných nežádoucích nečistot a proti případnému krátkodobému běhu na sucho. Motor je speciálně hermeticky utěsněn proti vniknutí vody a je chráněn tepelnou pojistkou. Kvalita všech komponentů zaručuje dlouhý a bezúdržbový provoz čerpadla.

Technické parametry

Příkon  (W): 550
Typ motoru 230V, 50Hz
Max. čerpací výkon  (l/hod): 2280
Max. výška  (m): 40
Max. výška sání  (m): 8
Průměr závitu  (''): 1
Délka kabelu  (m): 1,5
Kabeláž H05 RNF 3 x 1,5 mm2
Max. teplota média  (°C): 35