Vítejte na eshopu OkoloZahrady.cz

Přejeme příjemný nákup.

Zavřít
Zahradní stolová sestava MERANTI VICTORIA SET 6 Zobrazit větší

Zahradní stolová sestava MERANTI VICTORIA SET 6

MERANTI VICTORIA SET

Nový produkt

Zahradní stolová sestava MERANTI VICTORIA SET.

  • Rozměry stolu: 180 x 90 x 74 cm.
  • Rozměr křesla: 61 x 64 x 97 cm.

Více informací

1 Položka

dostupnost zboží po telefonu

Upozornění: poslední kus skladem!

10 690 Kč s DPH

Více informací

Zahradní stolová sestava MERANTI VICTORIA SET

 

Luxusní masivní stolová sestava 6-ti křesel a stolu z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva meranti. Určeno do exteriérů, interiérů a pergolových prostor. Není vhodné pro používání v vlhkém prostředí bez vhodné impregnace.

 

Možnost přiobjednat masivní podsedáky.

 

  • Rozměry stolu: 180 x 90 x 74 cm
  • Rozměr křesla: 61 x 64 x 97 cm

 

 

Paris set 6 patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní.  Dřevo meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

 

Zahradní nábytek Meranti VICTORIA SET 6 se vyznačuje atraktivním designem, robustní a ergonomickou konstrukcí a pečlivým zpracováním. Je vhodný jak pro domácí použití, tak i pro komerční použití, v prostorách s přístupem veřejnosti (např. hotely, restaurace, rekreační střediska a pod.)

 

Nábytek je dodáván v rozebraném stavu zabalen do papírových kartonů s popisem zboží v angličtině od výrobce.  Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, kování, imbusový nebo stranový klíč a jednoduchý montážní návod. Křesla jsou dodávána v rozloženém stavu.

Příslušenství