Vítejte na eshopu OkoloZahrady.cz

Přejeme příjemný nákup.

Zavřít

Dílna - nářadí - stroje

Informace

Nové produkty

Slevy

Dílna - nářadí - stroje

Dílenské nářadí a vybavení - stroje do dílny. Zvolte si podkategorii a pokračujte ve výběru produktu.

Dílna - nářadí - stroje Počet produktů: 558

Podkategorie

 • Dílenské nářadí
  Dílenské nařádí - nářadí do dílny Brusky, frézky, Hoblovky - protahovačky, multifunkční stroje, nářadí, pily, podpory, soustruhy, vrtačky a bourací kladiva - Scheppach, Woodster, Ryobi, DWT.
 • Tlakové myčky
  Tlakové myčky (wapky) - vysokotlaké čističe Kärcher, Michelin, Riwall Jak si vybrat? Před koupí tlakové myčky (wapky) je třeba si položit otázku, na co ji budete používat a jak často. Teprve potom se můžeme posunout dále a vybrat „správný“ vysokotlaký čistič např. Michelin či Karcher. Na tlakové myčce se nevyplatí šetřit a vždy je lepší vzít model o řadu vyšší. Jen tak budete s tlakovou myčkou spokojeni. Doporučujeme značku Karcher. Pokud si s výběrem tlakové myčky (wapky) nevíte rady tak nám zavolejte na 608 963 288 a mi vám rádi poradíme.
 • Kompresory
  Kompresory mají mnohostranné využití a při jejich výběru se setkáme s celou širokou škálou různých typů. Kompresory dělíme dle různých hledisek a máme tak možnost vybrat si ten, který nejlépe poslouží našim potřebám. Vybírat si můžeme mezi kompresory pro každodenní či pouze občasné použití. Mnozí pravděpodobně ocení kompresory se s níženou hlučností což jsou převážně 2 válce a nebo pak hobby řada a to většinou bezolejový kompresor. Dále nabízíme příslušenství pro kompresory jako jsou ofukovací pistole, pneumatické nářadí, stříkací pistole, hadice, filtry, přimazávače atd. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem kompresoru tak nás neváhejte kontaktovat. Přejeme příjemný nákup .......
 • Elektrocentrály
  Elektrocentrála se používá k napájení zařízení elektrickou energií tam, kde není možné využít pevné elektrické sítě. Elektrocentrály svoje uplatnění nacházejí na chatách a chalupách, koncertech a festivalech pro napojení světelné a zvukové aparatury, pro záložní napájení provozu nemocnic a všude tam, kde výpadek elektrické energie může způsobit škody na majetku a zdraví lidí. V naší nabídce máme elekrocentrály rámové - benzínové a plynové, digitální Heron, Scheppach a Woodster. Pokud si nebudete jisti při výběru elektrocentrály, tak nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme. U všech elektrocentrál je doprava po celé ČR zdarma.
 • Vibrační desky
  Vibrační desky Woodster. Vibrační pěch Scheppach.
 • Navijáky a kladkostroje
  Elektrické lanové navijáky a kladkostroje Scheppach
 • Svářečky, svářecí...
  V této kategorii najdete svářečky, svářecí inventory, atd...
 • Topidla, teplomety a...
  Plynová topidla a plynové teplomety na propan-butan jsou dobrým řešením pro aplikace, které vyžadují mobilitu nebo by z důvodu krátkodobého používání byla montáž jiného nemobilního zdroje příliš nákladná vzhledem k jeho užitné hodnotě. Ať už si tedy budete potřebovat ohřát ruce v garáži nebo vytápět velké komerční prostory, máme pro Vás řešení. Topidla na propan butan se skvěle hodí na přitopení do chaty či stanu. Zahradní topidlo najde využití na terase domu či na venkovní zahrádce restaurace. Zahradní topidlo Etna je nejoblíbenějším topidlem v celé kategorii. Kamna Relax na propan butan vyhřejí pohodlně malou místnost. 10 kg propan butanová láhev je skryta v kamnech a zaberou tedy minimum místa. Infračervené teplo je běžnou součástí našeho života. Je to záření o vlnové délce větší než viditelné teplo. Je často považováno ze "tepelné záření". Jeho nejpřirozenějším zdrajem je slunce. Je to přesně ta energie, kterou pociťujeme, jsme-li vystaveni slunečním paprskům a vnímáme-li pocit tepla bez rozdílu, zda je teplota vzduchu vysoká nebo nízká. Tuto energii vyzařuje i sám člověk, proto je pro něj bezpečná. V naší nabídce máme i olejové hořáky.
 • Nabíječky akumulátorů
  Spolehlivé a dostupné nabíječky autobaterií - nabíječky akumulátorů italského výrobce Telwin.
 • Oleje, maziva, spreje
  V této kategorii najdete nepřeberné množství olejů, sprejů, maziv, aditiv. Vše potřebné pro práci doma, na zahradě, v dílně.......................
 • Ostatní
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 558 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 558 položek