Posypové vozíky, nádoby na zimní posyp, posypová sůl

Informace

Nové produkty

Slevy

Posypové vozíky, nádoby na zimní posyp, posypová sůl
Posypové vozíky - rozmetadla hnojiv jsou v letním období používány pro vysévání trávníků a hnojení, v zimním období určeny pro posyp chodníků sypkými materiály (sůl, písek apod.). Posypové vozíky se běžně používají v zahradách, u rodinných domů, firem, obchodů a na chodnících. Travní směsi a hnojiva do rozmetadel najdete v kategorii: Dům - zahrada.

Posypové vozíky, nádoby na zimní posyp, posypová sůl Počet produktů: 22

Podkategorie

  • Posypové vozíky a...
    Posypové vozíky - posypový vozík. Posypové vozíky, rozmetadla soli a hnojiv.
  • Nádoby na zimní posyp
    Nádoby na zimní posyp jsou určeny k uskladnění posypového materiálu (písek, štěrk, sůl apod.). Jsou instalovány na frekventovaných místech a v zimě na rizikových úsecích: u rodinných i obytných domů, u podniků, budov veřejných institucí, na zastávkách, u čerpacích stanic, u obchodních center, mostů apod.. Nádoby jsou vyrobeny z odolného sklolaminátu s panty z nerezavějící oceli. Ostatní díly jsou žárově zinkovány. Povrch je odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí od sprejového nástřiku. Do nádoby lze laminovat nápisy, čísla nebo loga dle přání zákazníka. Nádoby na zimní posyp lze snadno přepravovat. Mají estetický vzhled, tvarovou stabilitu a dlouhou životnost. Mohou být na přání upraveny pro manipulaci vysokozdvižným vozíkem, doplněny kotvením proti krádeži nebo vyrobeny bez výsypného otvoru.
  • Posypová sůl
    Posypová sůl pro zimní období od výrobce AGRO CS. Posypová sůl je vhodná pro posyp chodníků a venkovních prostor jako ochrana proti náledí.
Zobrazeno 1 – 22 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 22 z 22 položek