Interiérové a exteriérové doplňky

Informace

Nové produkty

Slevy

Interiérové a exteriérové doplňky

Bazény, grily, solární sprchy, infrasauny, zahradní nábytek, odpadkové koše, bio krby atd.... Zvolte si podkategorii a pokračujte ve výběru produktu.

Interiérové a exteriérové doplňky Počet produktů: 95

Podkategorie

 • Bazény, sprchy,...
  Nafukovací bazény světového výrobce Marimex. Solární ohřev PALRAM. Novinkou jsou solární sprchy GF Sunny k bazénům nebo jen pro osvěžení...........
 • Grilování
  Elegantní a pohodlné kuchyňské grily. Ať uvnitř domu, nebo na stole vaší terasy, kouř nebude obtěžovat sousedy a nebudete si špinit ruce uhlím. Při použití v kuchyni tak dokážete nahradit gril i troubu. Grilovací a pečící kameny Stonefire pro zdravé a chutné grilování. Jednorázové nádobí Carter se zaměřuje na společenskou prezentaci na vysoké úrovni a vylučuje obavy z rozbití nádobí či z vysokých nákladů spojených s údržbou nebo transportem. Z naší nabídky jednorázového nádobí si určitě vybere každý, nízká cena a moderní účelový design Vás určitě osloví.
 • Mobilní klimatizace,...
  Mobilní klimatizace, ochlazovače vzduchu, odvlhčovače
 • Odpadkové koše
  Odpadkové koše Hailo do kuchyně, koupelny, kanceláře, na tříděný odpad, venkovní, nerez, plast, chrom, barevné atd. Odpadkové koše od tradičního německého výrobce Hailo proslulého svou kvalitou a důsledkem na detail. Odpadkové koše nabízíme v několika barevných i nerez provedeních. Hailo poskytuje na své výrobky záruku 10 let.
 • Zahradní nábytek
  Zahradní nábytek - sestavy zahradního nábytku z masivu, slunečníky, lehátka, zahradní stolové sestavy, zahradní houpačky a zahradní stany.
 • Kuchyňské doplňky
  Kategorie kuchyňské doplňky obsahuje širokou škálu příslušenství pro Vaši kuchyň. Nabídka kuchyňských doplňků obsahuje chlebníky, konvice, dózy, kořenky, držáky na kuchyňské utěrky, nože, nůžky a příbory. V nabídce kuchyňských doplňků si jistě vyberete.
 • Infrasauny
  Saunování v infrasauně je založeno na principu emise infračerveného záření speciálními karbonovými zářiči. Toto infračervené záření prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně a k intenzivnímu pocení tak dochází již při teplotě okolo 50 °C v prostředí, které nezatěžuje organismus. Po celou dobu pobytu v sauně dýcháte vzduch o teplotě 20 až 55 °C, protože 80–90 % vyzařovaného tepla vstřebá vaše tělo a jen zbytek se rozptýlí do prostoru kabiny. Infrasauny jsou zcela bezpečná zařízení, jejichž záření o vlnové délce 5,6 – 15 µm vnímáme jako teplo. Jde o podobný princip, jako když Slunce ohřívá Zemi. Toto „zářící teplo“, zahřívá tělesa přímo, aniž by docházelo k zahřívání okolního vzduchu. Infračervený paprsek může proniknout až 40 mm hluboko do lidské kůže, tím dochází k resonanci buněčných tkání v těle, zrychlení krevního oběhu a vyplavení nečistot z těla. Proto má sauna velmi dobrý vliv na Vaše zdraví. Infrasauny s karbonovým topidlem vyzařují infračervený paprsek v širším spektru než infrasauny s keramickým topidlem. Infrasauny jsou vhodné i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně. Výhody karbonových infrasaun HealthLand: - Detoxikace organizmu - Redukce stresu - Podpora krevního oběhu - Napomáhá snižovat tělesnou hmotnost - Úleva od bolesti - Podporuje imunitní systém - Náklady na energii se pohybují pro každý Váš pobyt v sauně okolo 8 Kč - Snadná instalace - Nejsou třeba žádné dodatečné rozvody (Infrasauna má příkon jako rychlovarná konvice)
 • Bio krby a kamna
  Bio krby jsou výborným doplňkem do Vašeho bytu nebo domu. Během hoření nevzniká kouř ani saze. Bio krby jsou bez zápachu a využívají ekologicky šetrné palivo. Česká teplovzdušná krbová kamna na dřevo a dřevěné brikety HS Flamingo. Litinová krbová kamna na dřevo Invicta od největšího světového výrobce. Krbová kamna na dřevo Novapack jsou ryze českým výrobkem a lze je napojit na stávající topný systém s radiátory.
 • Sport a zábava

  Odrážedla, koloběžky, trampolíny atd.

 • Plašiče Deramax

  Kvalitní české plašiče škůdců Deramax

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 95 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 95 položek