Elektrocentrály

Informace

Slevy

Elektrocentrály
Elektrocentrála se používá k napájení zařízení elektrickou energií tam, kde není možné využít pevné elektrické sítě. Elektrocentrály svoje uplatnění nacházejí na chatách a chalupách, koncertech a festivalech pro napojení světelné a zvukové aparatury, pro záložní napájení provozu nemocnic a všude tam, kde výpadek elektrické energie může způsobit...
Elektrocentrála se používá k napájení zařízení elektrickou energií tam, kde není možné využít pevné elektrické sítě. Elektrocentrály svoje uplatnění nacházejí na chatách a chalupách, koncertech a festivalech pro napojení světelné a zvukové aparatury, pro záložní napájení provozu nemocnic a všude tam, kde výpadek elektrické energie může způsobit škody na majetku a zdraví lidí. V naší nabídce máme elekrocentrály rámové - benzínové a plynové, digitální Heron, Scheppach a Woodster. Pokud si nebudete jisti při výběru elektrocentrály, tak nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme. U všech elektrocentrál je doprava po celé ČR zdarma.
Zobrazit

Elektrocentrály Počet produktů: 29

Podkategorie

  • Benzínové - rámové
    Benzínové rámové elektrocentrály. Jedná se o nejrozšířenejší elektrocentrály na trhu. Jejich výhodou je nižší hmotnost a kompaktnější rozměry. Používají se k napájení menších spotčebičů a slouží také jako záložní zdroj např. rodinných domů (pouze nejdůležitějších zařízení – domácí vodárny, mrazáky, ledničky, nutné osvětlení apod.). Jsou vhodné rovněž pro celou škálu použití od domácnosti, zahrady až po použití ve stavebnictví nebo opravárenství.
  • Digitální - benzínové
    Digitální elektrocentrály. Díky své nízké hmotnosti, malým rozměrům, mimořádně tichému chodu a minimální spotřebě jsou digitální elektrocentrály ideálním zdrojem energie při rekreaci (chaty, karavany, lodě apod.) a na expedicích. Dokonalá kvalita napětí digitální elektrocentrály, zajištěná invertorovým systémem vyhlazení výstupní křivky, však umožňuje jejich využití také pro napájení citlivé elektroniky, jako je výpočetní technika nebo lékařské vybavení.
  • Plynové - rámové
    Plynové rámové elektrocentrály. Jedná se výkonostně o podobný model jako benzínová elektrocentrála s tím, že se jená o daleko ekologičtější provoz. Jsou vhodné pro celou škálu použití od domácnosti, zahrady až po použití ve stavebnictví nebo opravárenství.
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 29 položek