Vítejte na eshopu OkoloZahrady.cz

Přejeme příjemný nákup.

Zavřít
FLORIA Substrát pro zelené rostliny 10l Zobrazit větší

FLORIA Substrát pro zelené rostliny 10l

Substrát 00814A

Nový produkt

FLORIA Substrát pro zelené rostliny 10l.

  • FLORIA Substrát pro zelené rostliny a palmy je ideálně namíchaný substrát určený pro pěstování pokojových a terasových rostlin okrasných listem (palem, fíkusů, monster apod.)

Více informací

6 ks

51 Kč s DPH

Více informací

FLORIA Substrát pro zelené rostliny 10l


FLORIA Substrát pro zelené rostliny a palmy je ideálně namíchaný substrát je určený pro pěstování pokojových a terasových rostlin okrasných listem (palem, fíkusů, monster apod.). Obsahuje kokosová vlákna pro dlouhou životnost a perlit s vynikajícími sorpčními vlastnostmi. Je obohacen o hydratační sloužku AQUA Cell®, díky níž se snižuje spotřeba vody a jílovou složku Bentonit pro dlouhodobý vyrovnaný příděl živin.

 


  • složení: vybrané druhů bílé a černé rašeliny, kokosová vlákna a perlit
  • obsahuje dávku živin a stopových prvků na 6 týdnů růstu

 

 

KOKOSOVÁ VLÁKNA:
Příznivě působí na nesléhavost substrátu a prodlužuje jeho životnost.


PERLIT:
Používáme jej k provzdušňování většiny substrátů. Stabilizuje vlhkost v půdě, zlepšuje využívání hnojiv, odolává vlhku, mrazu, mikroorganismům a plísním. Má vynikající sorpční vlastnosti.


AQUA Cell®
Drobné částice AQUA Cell pomáhají rozvádět vodu s živinami po celém objemu pěstební nádoby a postupně je vydávat tak, jak rostlina vyžaduje. Zpomaluje proces vysychání substrátu, snižuje se spotřeba vody i četnost zálivky.


BENTONIT:
Jílovitá složka vyznačující se schopností pojmout do sebe živiny obsažené v půdě po zálivce a tyto živiny pak postupně vydávat podle požadavků rostlin. Poskytuje rostlinám dlouhodobě vyrovnaný příděl živin.